• Wpisów:296
  • Średnio co: 8 dni
  • Ostatni wpis:4 dni temu
  • Licznik odwiedzin:32 162 / 2468 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Jak masz płakać to tylko ze szczęścia , jak masz krzyczeć to tylko z wrażenia , jak masz się bać to pająków.Byś żył tysiąc lat i była/był szczęsliwy w każdym dniu swojego życia.Byś zawsze miał/a wspaniałych ludzi obok siebie , by Twoje marzenia się spełniały i dawały Ci dużo radości.Najlepszego co Tylko istnieję by trafiło do Ciebie.
 

 
Jeśli mogłabyś zostać tu choć na trochę, na chwilę, na trochę ze mną. Jesteś tą, która tworzy mnie. I jeśli Bóg mógłby zatrzymać Cię przy mnie,
Oddałbym za to cokolwiek..
 

 
OD MADZI ♥♥♥

Co byś zrobił, gdybym Ci powiedziała, że przez Ciebie przepłakałam setki nocy? Że jestem zazdrosna o każdą dziewczynę która się koło Ciebie kręci? Że, jak wracam ze szkoły do domu to idę okrężną drogą, bo Ty tamtędy chodzisz? Że codziennie szukam Cię wzrokiem w tłumie uczniów? Że patrzę na Ciebie i mam ochotę skakać z radości jak Ty spojrzysz na mnie? Że mam ochotę wplątać palce w twoje brązowe włosy? Że w Twoje oczy mogę się patrzyć godzinami? Że co noc mi się śnisz? Co być zrobił, gdybym Ci powiedziała, że Cię kocham?
 

 
Chciałabym opowiedzieć Wam jedną z moich historii. Poznaliśmy się całkiem przypadkiem. On do mnie napisał i tak poznaliśmy. Później pisanie codziennie, poznawanie siebie, zaufałam mu. Zaczęłam wierzyć w przyjaźń damsko-męską . Poznawaliśmy się, razem się śmialiśmy, płakaliśmy, byliśmy jak rodzeństwo. Po pewnym czasie kontakt nam się urwał. Tak po prostu nie była to niczyja wina. Nie odzywaliśmy się od siebie prze około rok może krócej albo dłużej sama nie wiem. Pewnego wiosennego dnia postanowiłam wejść na gadu  gadu z powodu braku zajęcia. Popatrzyłam na listę kontaktów i zobaczyłam, że jest aktywny on. Postanowiłam napisać, zaczęło się, staliśmy się sobie znów bliscy, co chwilę pisaliśmy o wszystkim. On mnie pocieszał, rozśmieszał i słuchał, ja mu pomagała, słuchałam i starałam się zrozumieć. Było pomiędzy nami dobrze, do czasu. Pod koniec wakacji zaczęło się psuć, kłótnie o błahostki. Ale po paru dniach poprawiło się, niestety nie na długo. Dla niego zaczęła się we wrześniu nowa szkoła, nowi ludzie, nowe znajomości. Początek nie był zły, jeszcze mieliśmy trochę czasu na rozmowę, później przerzuciliśmy się na sms'y, ale wcale pomiędzy nami nie było dobrze. Kłótnie znów o błahostki. Co chwilę robiliśmy sobie problemy tak naprawdę o nic. Aż w końcu kontakt nam się urwał. Od czasu do czasu gadaliśmy po 5 minut, ale od 3 może 4 miesięcy nie rozmawiamy w ogóle. Straciłam przyjaciela, na początku ratowałam to teraz nie ma już czego. Pomimo wszystko nie mam do Ciebie żalu i gdybyśmy teraz zaczęli znów pisać było by fajnie, ale nie robię sobie już nadziei, że napiszesz, bo w końcu nigdy nie lubiłeś pierwszy pisać. Do tej pory mam mnóstwo miłych wspomnień z Tobą, są tez te nie miłe, ale mimo tego że czuła się trochę skrzywdzona przez Ciebie to i tak Ci to wybaczam. Było już wiele osób, które twierdziły, że się w Tobie zakochałam, ale ja mogę się przyznać szczerze, tak kocham Ciebie nadal, ale jak brata. Do końca życia będę Ciebie pamiętać i mimo wszystkiego byłeś jesteś i będziesz najlepszym przyjacielem jakiego miałam. Niestety największe kłótnie tworzą się zawsze o błahostki, palimy mosty nie łatwo o powroty.

/ NATALIA
  • awatar Aneta A.: A może spróbuj mu to powiedzieć. Moim zdaniem - on też powinien wyciągnąć dłoń, jeśli mu zależy na utrzymaniu przyjaźni. A jeśli jest tak bardzo nieśmiały jak mówisz - to porozmawiaj z nim twarzą w twarz, a nie przez gg. Tego raczej nie przeczyta. Albo napisz do niego odręcznie to, co tutaj. Może się odezwie? :D Powodzenia ! :*
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Ściskać Twoją ręke w swojej , być przy Tobie w tych lepszych i gorszych chwilach , by zawsze Ci się układało , byś był szczęsliwy ze mną i tak po prostu.Byś był zdrowy i miał wiarę we wszystko co robisz , by każdy dzień był dla Ciebie świeży jak skoszona trawa , taki bez bólu i zmartwień. Byś chciał we mnie odnajdować nowe rzeczy , nowe cechy.Byś zawsze patrzył mi tak w oczy jak robisz to teraz.Bys mnie kochał tak jak ja Ciebie.
 

 
Ciesze się , że Cię mam . Zawsze mogę Ci wszystko powiedzieć , doradzić się , przytulić , pomarudzić , wygadać , opowiedzieć co śmiesznego mi się przytrafiło , jak bardzo mi zle , o swoich marzeniach i planach.Zamknę to w dwóch słowach KOCHAM CIĘ.
 

 
Mówisz, że masz dość? To spójrz na tego pijaka pod sklepem, który ma tylko butelkę, która ma na etykiecie ma jakieś procenty i tylko w tym widzi sens. Spójrz na te wszystkie samotne, opuszczone dzieci, umierające z głodu. Spójrz na otaczający Cię świat, a dopiero później mów, że nie masz siły by żyć.!
 

 
  • awatar ♥Katherine♥: Witam, mam do Ciebie maleńką prośbę, a mianowicie chodzi mi oto, czy mogłabyś wejść na mój blog i polubić mój fan page (facebook )? Naprawdę bardzo, bardzo mi na tym zależy.... Z góry dziękuję bardzo ;* Pozdrawiam Link do polubienia na facebook : www.facebook.com/Catherinesdiary A to link do mojego bloga : catherinessdiary.blogspot.com
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›